Клининг Киев - Заказать уборку квартиры, дома, офиса | Партнер Клин ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

clock-iconВРЕМЯ РАБОТЫ : ПН- ВС (КРУГЛОСУТОЧНО)

page-banner

Як правильно проводити прибирання помешкання

👉Викидайте все зайве! Одна лижа на балконі, мундир прадідуся або старі простирадла не повинні захаращувати простір і заважати новим речам. Краще позбавитися від всього, від чого тільки можна позбутися. Звичайно, це зробити не так просто, адже у багатьох людей є звичка все зберігати десятки років. Однак якщо себе переконати, то вигоди від такої тактики дуже скоро стануть очевидними. Менше непотрібних речей – легше проводити прибирання у будинку.

👉Почніть з далеких підходів! Краще починати прибирання з найдальших кутів будинку. Наприклад, це може бути ванна або сама далека кімната. Поступово потрібно рухатися до виходу. При цьому все сміття, яке весь час звідкись з’являється в процесі збирання, буде також рухатися до виходу. Дальні приміщення залишаться чистими, а все сміття можна буде легше винести на смітник.

👉Рухайтеся зверху вниз! Спочатку прибирають стелю, змахують з неї пил і павутину. Після цього приймаються за світильники і стіни. Далі йдуть двері та вікна. Після цього можна прибирати меблі, а в самому кінці прибирання чистять і миють плінтус по периметру приміщення і підлогу. Саме такий порядок проведення прибирання радять досвідчені домогосподарки і саме так правильно робити прибирання будинку.

 

 

Що робити тим, хто вимушений переїжджати або ж просто продати квартиру чи будинок з різних причин?

👆Ми рекомендуємо причепурити вашу оселю, щоб звернути на неї увагу потенційних покупців.

👉Пропонуємо кілька порад, які допоможуть прибрати квартиру чи будинок правильно.

  1. Винесіть з вашої квартири чи будинку усі особисті речі. Усе, що вам більше не потрібно, викиньте у смітник. Це стосується і старих меблів, які ви не маєте наміру забирати з собою. Якщо ви гадаєте, що ці речі можуть пригодитися новим власникам оселі, то ви помиляєтеся. Навпаки, якщо ви залишите увесь цей хлам у квартирі чи будинку – ви лише відлякаєте потенційних покупців. Такі прості кроки дозволять візуально зробити житло просторішим і світлішим.
  2. Добре вичистіть вхідні двері. Це перше, на що звертає увагу людина, коли приходить у нову оселю.
  3. Помийте вікна. Вікна – це друге після вхідних дверей, на чому акцентує увагу гість. Обов’язково добре помийте вікна. Видаліть бруд зі всіх шпаринок.
  4. Вимийте усі люстри і світильники. Світло надає оселі затишку. Тому подбайте, щоб ваші світильники та плафони були чистенькими. І коли потенційний покупець навідається у вашу оселю, увімкніть все світло, яке можете. Навіть якщо за вікном білий день. Тому що це надасть вашій квартирі чи будинку світлих тонів і справить позитивне враження.
  5. Запах! Кожен будинок має свій запах, але не кожному гостю можуть подобатися ті нотки, які присутні у вашій оселі. Тому для кращого сприйняття вашого житла, варто подбати про приємний запах

👉Підготувати квартиру чи будинок до продажу не так легко, як здається на перший погляд. Адже ринок нерухомості сьогодні перенасичений пропозиціями. Тому варто дуже добре підготуватися до продажу.
👆Спеціалісти клінінгової компанії «Partner Clean» добре знаються на прибираннях будинків і квартир перед продажем. Тому, якщо хочете швидко продати ваше житло, телефонуйте нам.