clock-iconЧас роботи : ПН- ВС (9.00 - 18.00)

page-banner

Генеральне прибирання квартир, будинків, офісів

Uborka_ofisov

Сухе прибирання підлоги

Підмітання починаємо з кутів (не залишаємо в кутах пил і мох), потім переходимо до центру приміщення і рухаємося в напрямку дверей. Використовуємо набір для підмітання. Якщо приміщення велике використовуємо швабру для сухого прибирання та синю насадку (мікрофібру). Рухаємося лицем вперед, щоб не зачепити меблі і нічого не розбити. Збираємо сміття в совок.)

Вологе прибирання підлоги

Змочуємо моп в миючому розчині, віджимають за допомогою віджиму. Якщо необхідний більш сухий моп, віджимаємо два рази. Виконуємо миття підлоги, починаючи з кутів і плінтуса, рухаємося спиною вперед. Після того, як виконана мийка підлоги, необхідно вологою ганчіркою протерти плінтус.)

Видалення пилу та павутиння

Використовуємо серветку або мікрофібру для прибирання пилу з усіх поверхонь. Павутину видаляємо по всіх кутках, стінах, за меблями, за радіаторами опалення спеціальної основою з поворотним механізмом на 270 °, яка одягається на телескопічну ручку)

Прибирання кухні

Особливості! Все, що ми використовуємо для прибирання кухні – в інших приміщеннях використовувати ЗАБОРОНЕНО !!!
Починаємо зі збору сміття і заміни сміттєвих пакетів в сміттєвих відрах. Побутову техніку (плита, витяжка, духовка, СВЧ, холодильник, кавоварку та інше) вимиваємо, всередині і зовні хімією за допомогою губки і серветки. Протираємо чистою сухою ганчіркою. Нержавійку натираємо до блиску мікрофіброю для скла. Кавоварку чистимо, згідно з інструкцією до неї. Кухонний гарнітур, столи, стільці – вимиваємо зовні і всередині. Дуже акуратно, щоб не залишалися плями жиру. Натираємо засобом для меблів. Столи і стільці – протираємо, звертаємо особливу увагу на ніжки. При необхідності вимиваємо двері і стіни, ручки дверей, замки, за допомогою серветки і мікрофібри. Миємо або чистимо підлогу.)

Прибирання туалетних кімнат

Особливості! Все, що ми використовуємо для прибирання туалетних кімнат – в інших приміщеннях використовувати ЗАБОРОНЕНО !!!
Починаємо зі збору сміття і заміни сміттєвих пакетів в сміттєвих відрах. Протираємо дзеркала хімією для скла за допомогою мікрофібри для скла. Вимиваємо губкою стільницю, крани та умивальник.
Після прибирання умивальник повинен бути без:
• іржі;
• водного каменю;
• нальоту і слідів від води.
Змішувачі з нержавійки натираємо сухою ганчіркою або мікрофіброю. Унітази та Пісуари – вимиваємо, всередині і зовні хімією за допомогою щітки для унітазів, губки і серветки. Протираємо чистою сухою ганчіркою сидіння унітазів, кріплення, обідки пісуарів. Дозатор мила – вимиваємо і витираємо насухо. Сушку для рук – натираємо до блиску, не повинні залишатися розводи від вологи. Диспенсер для паперу, рушників і накладок – протираємо (без слідів від вологи). Йоржик ТУАЛЕТНИЙ: повинен бути чистим і сухим. Душова кабіна / ванна – усуваємо водний камінь (маленькі кальцієві цятки) за допомогою хімії та мочалки, стягуємо кабіни за допомогою стяжки для скла. Витираємо насухо мікрофіброю. Вимиваємо чисто і витираємо насухо стіни (які можна мити). Виконуємо глибоку чистку підлоги за допомогою ручного пада і хімії для підлоги. Плінтус чистимо за допомогою губки. Витираємо насухо.)

Прибирання сауни/лазні/басейну (звичайне прибирання)

Сауна – після користування вимиваються всі поверхні. Натираються насухо. Використання хімії мінімальна і тільки органічна.
Баня – перед початком прибирання необхідно зняти дерев’яні трапи з підлоги. Видаляємо
залишки листя і велике сміття. Протираємо поверхні і підлогу. Використання хімії мінімальна і тільки органічна.
Басейн – після користування протираємо плитку підлогову навколо басейну)

Миття люстр, світильників, бра

Люстри, бра, світильники та інші освітлювальні прилади вимиваємо за допомогою бавовняних рукавичок і витираємо насухо.)

Миття вікон

Завжди миття вікон починаємо з рам. Змочуємо шубку в миючому розчині, віджимаємо та миємо рами. Далі вимиваємо скляну поверхню зверху вниз. Якщо скло дуже брудне, тоді по мокрій поверхні проходимся скребком для скла і знову змочуюємо поверхню. УВАГА! СКРЕБКОМ ПРАЦЮЄМО ТІЛЬКИ ПО МОКРОЮ ПОВЕРХНІ і під кутом! Для зручності скребок можна закріпити на тримач для стяжки. Плавними рухами зверху вниз з далекого лівого кута зганяємо воду стяжкою. Не робимо зупинок в момент стягування, інакше доведеться повторювати процедуру. Працюємо швидко, не допускаючи висихання поверхні. Рухаємося зліва направо, роблячи кожен раз невелику накладку (5 см) на попередню суху поверхню скла. Після кожного прогону стяжку витираємо серветкою. Залишки вологи видаляємо сухою чистою мікрофіброю для скла. Після миття вікон перевіряємо якість, присівши і подивившись від низу до верху, чи не залишилися патьоки води або сліди. Якщо залишилися – видаляємо мікрофіброю. Якщо скло готове, приступаємо до миття підвіконь або плінтуса, якщо вікно кріпиться до підлоги.
Якщо вікно відкривається і необхідна мийка з двох сторін, тоді нам потрібно перед миттям вікна вимити пази: спочатку пилососом витягуємо сміття з пазів, потім за допомогою серветки і миючого розчину вимиваємо пази і витираємо насухо.
Якщо на вікні, рамах, підвіконні є сильні забруднення (плями цементу, фарби, силікону), видаляємо перед миттям вікна за допомогою необхідної хімії та скребка.)