clock-iconЧас роботи : ПН- ВС (9.00 - 18.00)

page-banner

Очищення підлоги. обслуговування підлоги

Uborka_polov

Суха чистка килимів та килимових виробів

Щоденне комплексне прибирання офісів, будинків і прилеглих територій. Комплексне прибирання складається з щоденної ранкової та вечірньої прибирання (обраної виходячи з вимог Замовника і технології застосування), підтримання чистоти протягом робочого дня, а так же генеральної щомісячної прибирання. Цей вид клінінгу актуальне для офісних, торгових і адміністративних приміщень, клубів, фітнес-і бізнес-центрів. Він включає в себе такі види робіт як: суха і волога чистка підлогових покриттів; видалення пилу з доступних поверхонь і м’яких меблів; прибирання та дезінфекція туалетних кімнат; миття ліфтових кабін, сходових маршів і ескалаторів; збір і винесення сміття і т. д.

Хімчистка килимів та килимових виробів

Підтримуюча прибирання виробничих та офісних приміщень. Включає в себе підтримку чистоти і порядку в приміщеннях протягом всього робочого дня (робочої зміни) – популярна послуга серед клінінгових компаній в Києві.

Виведення плям

Генеральне прибирання. Разова і посилена прибирання приміщень і офісів. Включає: глибоке очищення підлоги за допомогою дискової машини; видалення пилу і бруду з усіх поверхонь; чистку всіх декоративних елементів і освітлювальних приладів; очистку кахлю і раковин в санвузлах та ванних кімнатах; обробку меблів поліролью, миття вікон, вітрин та фасадів; збір і винесення сміття і т.д.

Миття підлоги, глибока чистка і захист підлог з натурального лінолеуму, ПВХ, гуми

Промисловий клінінг. Актуальний для промислових, складських і виробничих приміщень, будь-яких будівельних об’єктів. Роботи здійснюються як вручну, так і з використанням спеціалізованої техніки, яку ми готові надати. В основний перелік робіт входять: очищення поверхонь від бруду, плям, фарби, стружки та інших відходів виробництва; очищення кабельних трас, систем комунікації і металевих ферм, в тому числі на висоті; очищення світильників і розподільних коробок; очистка території від піску, сміття, снігу і льоду; догляд за газонами і зеленими насадженнями; Очищення урн і сміттєвих баків; миття вікон, дверей, сантехніки; вивезення снігу та сміття і т.д.

Чищення підлоги з паркету, паркетної дошки, коркових підлог, ламінату та нанесення захисних покриттів

Прибирання після ремонту та будівництва. Здійснюється за допомогою промислового пилососа і іншої техніки, якої расплагает наша клінінгова компанія. Складається з прибирання поверхонь від будівельного сміття; видаленні будівельного пилу зі стін і стелі; очищення плям і застарілих забруднень; прибирання санвузлів; дезінфекції та дезінсекції приміщень, вивезення сміття і т.д.

Мийка, глибока чистка і захист підлог з бетону, наливних підлог і підлог на епоксидній основі

Миття вікон, фасадів, вітрин. Ця послуга включає в себе: миття фасадів будівель, в тому числі висотних; чистку фасадних елементів; миття віконних рам, міжрамного простору і підвіконь; очищення дахів від снігу, бурульок і полою; миття вікон і рекламних вивісок на висоті і т.д.

Uborka_polov2