Клининг Киев - Заказать уборку квартиры, дома, офиса | Партнер Клин ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

clock-iconЧАС РОБОТИ : ПН- НД (ЦІЛОДОБОВО)

page-banner

Усунення будівельного пилу

Щоденне комплексне прибирання офісів, будівель та прилеглих територій. Комплексне прибирання складається з щоденного ранкового та вечірнього прибирання (вибраного виходячи з вимог Замовника та технології застосування), підтримання чистоти протягом робочого дня, а також генерального щомісячного прибирання. Цей вид клінінгу актуальний для офісних, торгових та адміністративних приміщень, клубів, фітнес- та бізнес-центрів. Він включає такі види робіт як: сухе і вологе чищення підлогових покриттів; видалення пилу з доступних поверхонь та м’яких меблів; прибирання та дезінфекція туалетних кімнат; миття ліфтових кабін, сходових маршів та ескалаторів; збирання та винесення сміття тощо.


Залежно від того, які роботи потрібно виконати, миття вікон та фасадів здійснюється різними методами та з використанням спеціального обладнання.

Щодо періодичності проведення робіт, то вона залежить, як від вимог чистоти та ступеня забрудненості, так і від побажання замовника, та обумовлюється у кожному конкретному випадку. Миття вікон та вітрин може проводитись щомісяця, 2 рази на рік, 1 раз на рік – навесні. Миття фасадів оптимально проводити 2 рази на рік. Періодичність у цьому випадку може змінюватись в залежності від ступеня забруднення та типу матеріалу фасаду.

Залишити відповідь